АвтоНовости О проекте Цены на топливо Контакты Реклама на сайте Форум
0

Тотальна електрифікація: Jaguar Land Rover озвучили плани на майбутнє


29.03.2020

Екологічні стандарти для автомобілів щороку стають суворішими. Разом з тим збільшується кількість свідомих водіїв, готових змінювати авто з ДВЗ електричними або гібридними моделями. Компанія Jaguar Land Rover готується до грандіозної електрифікації, про що заявив її генеральний директор Тьєррі Боллоре. Він представив нову стратегію розвитку під назвою "Reimagine", що передбачає переосмислення усього модельного ряду.

Компанія JLR завжди активно працювала над втіленням екологічних програм. Більшість моделей 2021 року доступні з гібридним дизельним двигуном, який відповідає європейським нормам викидів CO2 в атмосферу. Клієнтам пропонують купити Jaguar з технологією м'якого гібрида чи обрати повністю електричний автомобіль, наприклад, седан XJ чи кросовер I-PACE. Останній, до слова, отримав нагороду "Автомобіль року 2019" та захопив 25% українського ринку електромобілів. І все це за перший рік існування моделі. 

Як втілюватимуть програму Reimagine?

На презентації стратегії "Reimagine" генеральний директор JLR заявив, що електрифікація модельного ряду Ягуар завершиться до 2025 року. При цьому Тьєррі Боллоре не вказав, чи припинить компанія виробляти автомобілі з бензиновими та дизельними двигунами. Скоріше за все ми побачимо електричні версії кожної моделі, що продаватимуться паралельно із ДВЗ. Проте, стала відома доля флагманського седана Jaguar XJ, що вже має електричну версію. Нового покоління у найближчому часі не буде. Робота над прототипом вже ведеться, але цей проєкт вирішили відкласти. 

Автомобілі Land Rover теж планують оснащувати електричними двигунами, проте дещо пізніше. Перший серійний електрокар Ленд Ровер планують представити у 2024 році. Ще за два роки, тобто у 2026, британська компанія планує цілком відмовитись від використання дизельних моторів. У цей час має завершитись робота над створенням 5 нових моделей з електродвигунами. До 2030 року Ягуар Ленд Ровер планує продавати 60% кросоверів та позашляховиків з електромоторами, а решта 40% складатимуть гібриди.

Нові рами та водневі мотори

Ще одним нововведенням стане зменшення кількості платформ. Для Land Rover з гібридними двигунами використовуватимуть платформу Modular Longitudinal Architecture. Електричні моделі створюватимуть на базі платформи Electric Modular Architecture. Ще одну залишать для автомобілів Jaguar. Тобто компанія JLR використовуватиме лише три власні платформи. 

Тьєррі Боллоре також заявив про новий вектор розвитку компанії у сфері водневих двигунів. Розробка першого автомобіля на водневому паливі уже розпочалась. У 2021 році очікуємо презентацію концепт-кару, а саме кросовера, оснащеного водневим мотором. Компанія вважає цю сферу розробки перспективною, тому планує оснащувати водневими силовими агрегатами більшу частину свого модельного ряду, включаючи флагманський Range Rover та Velar. Перейти в раздел «Автомобили»


Комментарии


Последние новости

Тотальна електрифікація: Jaguar Land Rover озвучили плани на майбутнє

29/03/2020
Екологічні стандарти для автомобілів щороку стають суворішими.

Где сделать ключ для авто в Киеве

03/05/2019
Автомобилисты часто сталкиваются с форс-мажором и ситуациями. Даже самые опытные водители иногда страдают от проблем с автомобильными ключами, которые являются важной частью эксплуатации транспортног...

Последние отзывы

Автолидер и партнеры
Киев, улица Академика Заболотного, 3
13.04.2021, 14:46
Мошенник .кинул нашу семью на сумму 2200$ не посмотрел что у нас четверо детей и ребенок инвалид .На сегодняшний день открыто уголовное дело .Уже неоднократно сидевший и превликавшийся по разным стать...
Автолидер и партнеры
Киев, улица Академика Заболотного, 3
27.03.2021, 01:48
Да, кидалово. Игорь Бессараб и мне голову морочит. Поставил блок на мой номер, а при звонке с другого, узнав меня сразу сбросил. Таже история с растамаживанием. Ещё и православным прикидывается.
Relax у Кулибина
Киев, улица Березняковская, 3
05.03.2021, 18:34
Никому не рекомендую это СТО. Мастер не может найти шуруп в резине за 2 визита. Делает прокатку дисков, вместо того, чтобы достать шуруп, говорит, что накачала 3 атмосферы, все в порядке. А когда ты в...
"Богатырь"
Киев, улица Богатырская, 12
27.02.2021, 22:45
За цену говорить не стану, отмечу кофе для клиентов 10 грн... как доп ценность кофе хороший),качество и подход к работе кулибинский!
Приехал с проблемой тормозной системы, симптомы не выслушал сразу ...
Деталер
Киев, Константиновская, 70
22.02.2021, 19:05
Все понравилось, единственное обещали 5 дней, везли 7 дней
Тотальна електрифікація: Jaguar Land Rover озвучили плани на майбутнє.

Ccылки:

АВТО БИЗНЕС СЕРВИС •  СТО "ГЕНСТАР"