АвтоНовости О проекте Цены на топливо Контакты Реклама на сайте Форум
0

Тотальна електрифікація: Jaguar Land Rover озвучили плани на майбутнє


29.03.2020

Екологічні стандарти для автомобілів щороку стають суворішими. Разом з тим збільшується кількість свідомих водіїв, готових змінювати авто з ДВЗ електричними або гібридними моделями. Компанія Jaguar Land Rover готується до грандіозної електрифікації, про що заявив її генеральний директор Тьєррі Боллоре. Він представив нову стратегію розвитку під назвою "Reimagine", що передбачає переосмислення усього модельного ряду.

Компанія JLR завжди активно працювала над втіленням екологічних програм. Більшість моделей 2021 року доступні з гібридним дизельним двигуном, який відповідає європейським нормам викидів CO2 в атмосферу. Клієнтам пропонують купити Jaguar з технологією м'якого гібрида чи обрати повністю електричний автомобіль, наприклад, седан XJ чи кросовер I-PACE. Останній, до слова, отримав нагороду "Автомобіль року 2019" та захопив 25% українського ринку електромобілів. І все це за перший рік існування моделі. 

Як втілюватимуть програму Reimagine?

На презентації стратегії "Reimagine" генеральний директор JLR заявив, що електрифікація модельного ряду Ягуар завершиться до 2025 року. При цьому Тьєррі Боллоре не вказав, чи припинить компанія виробляти автомобілі з бензиновими та дизельними двигунами. Скоріше за все ми побачимо електричні версії кожної моделі, що продаватимуться паралельно із ДВЗ. Проте, стала відома доля флагманського седана Jaguar XJ, що вже має електричну версію. Нового покоління у найближчому часі не буде. Робота над прототипом вже ведеться, але цей проєкт вирішили відкласти. 

Автомобілі Land Rover теж планують оснащувати електричними двигунами, проте дещо пізніше. Перший серійний електрокар Ленд Ровер планують представити у 2024 році. Ще за два роки, тобто у 2026, британська компанія планує цілком відмовитись від використання дизельних моторів. У цей час має завершитись робота над створенням 5 нових моделей з електродвигунами. До 2030 року Ягуар Ленд Ровер планує продавати 60% кросоверів та позашляховиків з електромоторами, а решта 40% складатимуть гібриди.

Нові рами та водневі мотори

Ще одним нововведенням стане зменшення кількості платформ. Для Land Rover з гібридними двигунами використовуватимуть платформу Modular Longitudinal Architecture. Електричні моделі створюватимуть на базі платформи Electric Modular Architecture. Ще одну залишать для автомобілів Jaguar. Тобто компанія JLR використовуватиме лише три власні платформи. 

Тьєррі Боллоре також заявив про новий вектор розвитку компанії у сфері водневих двигунів. Розробка першого автомобіля на водневому паливі уже розпочалась. У 2021 році очікуємо презентацію концепт-кару, а саме кросовера, оснащеного водневим мотором. Компанія вважає цю сферу розробки перспективною, тому планує оснащувати водневими силовими агрегатами більшу частину свого модельного ряду, включаючи флагманський Range Rover та Velar. Перейти в раздел «Автомобили»


Комментарии


Последние новости

Где будет полезен внедорожник — советы автовладельцам

26/08/2021
Внедорожник — автомобиль, выделяющийся отличной проходимостью в условиях бездорожья за счет высокого клиренса и двух ведущих колес (заднего и переднего).

Жить в столице – без авто не обойтись

31/05/2021
Если жители маленьких городов могут пешком добраться почти в любой уголок своего населенного пункта, то киевлянам такая роскошь недоступна. На работу, за покупками, в фитнес-центр, за ребенком в детса...

Тотальна електрифікація: Jaguar Land Rover озвучили плани на майбутнє

29/03/2020
Екологічні стандарти для автомобілів щороку стають суворішими.

Где сделать ключ для авто в Киеве

03/05/2019
Автомобилисты часто сталкиваются с форс-мажором и ситуациями. Даже самые опытные водители иногда страдают от проблем с автомобильными ключами, которые являются важной частью эксплуатации транспортног...

Последние отзывы

Западная
Симферополь, Севастопольская улица, 245А
05.09.2021, 23:06
Обращался сюда дважды. Полировка фар и химчистка. Обе работы выполнили безукоризненно. С удовольствием буду рекомендовать друзьям.
SHEM
Харьков, Брянский переулок, 5А
02.09.2021, 15:21
Спасибо ребятам. Делал раздатку на бмв ф30. Все отлично. Цена вышла дешевле, чем купить б/у
SHEM
Харьков, Брянский переулок, 5А
27.08.2021, 13:53
Ни в коем случае не ремонтируйте здесь авто и не ведитесь на гарантию!!! ее здесь нет!!! и поверьте негативным отзывам, не будьте лопухами, как мы((( отзывы действительно правдивые, судя по ситуации, ...
КЛО (ABC+)
ПГТ Яготин, улица Независимости, 162
18.08.2021, 14:40
Дуже ввічливий персонал.
Але зробив свої висновки, більше запрявлятись на KLO не буду.
Авто рено логан (дизель) с баком 50 літрів по паспорту:
10 липня 2021 року у 00:56 заїхав с двома діленнями з...
Автолидер и партнеры
Киев, улица Академика Заболотного, 3
22.07.2021, 10:59
Нужно в милицию сообща обращаться.
Тотальна електрифікація: Jaguar Land Rover озвучили плани на майбутнє.

Ccылки:

АВТО БИЗНЕС СЕРВИС •  СТО "ГЕНСТАР"